bezpieczny plac zabaw

Mieszkając na osiedlu niejednokrotnie bywasz z dzieckiem na placu zabaw. Widzisz najczęściej stare, zardzewiałe i nieogrodzone sprzęty. Myślisz, że wpływa to na bezpieczeństwo Twojego dziecka?

Bezpieczny, czyli jaki?

Bezpieczny plac zabaw stworzony jest z materiałów, które są atestowane, nie wystają z nich gwoździe i nie zawierają elementów nieobrobionego drewna, a także nie mają ostrych krawędzi. To zupełna podstawa przy tworzeniu placu zabaw. Ponadto należy zadbać o podłoże, które będzie amortyzowało upadek i ogrodzenie. To wszystko sprawia, że place zabaw dla dzieci nie będą stwarzały zagrożenia. Należy również zadbać o porządek. Potłuczone szkło niestety stanowi ciekawą zabawkę dla małych dzieci, a odchody zwierząt mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia małego detektywa. Po tych zabiegach możesz mieć pewność, że Twoja pociecha będzie bawić się bezpiecznie.

Jaki ja mam na to wpływ?

Od jakiegoś czasu w budżecie każdego miasta jest zarezerwowana część środków na budżet obywatelski. To pieniądze przeznaczone na realizację pomysłów mieszkańców. Jeżeli większość Waszej społeczności uważa, że place zabaw dla dzieci są potrzebne, możecie zgłosić Wasz pomysł. Ciekawym realizatorem placów zabaw jest firma Ludejo i Dr Spil Polska, które z pewnością zagwarantują bezpieczeństwo w czasie zabawy Waszych milusińskich.
 

Poznaj ofertę

Wybranych producentów

E-mail: biuro@ludejo.pl
Telefon: +32 888 69 90
Strona www: ludejo.pl

Producent drewnianych placów zabaw Ludejo to zabawa w naturalnym otoczeniu, w zgodzie z naturą.

E-mail: spil@spil.pl
Telefon: 722 210 988
Strona www: spil.pl

Dr Spil Polska to czołowy producent placów zabaw, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.