Dr Spil Polska to firma produkująca certyfikowane place zabaw z naturalnego tworzywa. Zapewniają miejsce do zabawy dla dzieci w Twojej okolicy. Bazują na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Priorytet to bezpieczeństwo, świadomość ekologiczna i zadowolenie klientów

  • Twój głos w ramach projektu budżetu obywatelskiego
  • Dlaczego warto zgłosić pomysł budowy placu zabaw
  • Jak zgłosić swój projekt
  • Dlaczego warto wybrać plac zabaw producenta Dr Spil Polska?

Twój głos w ramach projektu budżetu obywatelskiego

Budżet obywatelski to projekt, w którym mieszkańcy zgłaszają swoje pomysły na nowe przedsięwzięcia i współdecydują o wydatkach publicznych w miejscu swojego zamieszkania. Jeśli brakuje Ci czegoś w Twojej okolicy, chcesz czynnie uczestniczyć w życiu swojego miasta oraz mieć realny wpływ na otoczenie

Dlaczego warto zgłosić pomysł budowy placu zabaw

Place zabaw to rozwojowe i ciekawe miejsce do zabawy na świeżym powietrzu dla Twojego dziecka. Jeśli jesteś rodzicem – dbasz o rozwój swojego dziecka i chcesz aby produktywnie spędzało czas. Dowiedz się jak zgłosić plac zabaw do budżetu obywatelskiego.

Jak zgłosić swój projekt

Budżet obywatelski został stworzony  po to, aby każdy mieszkaniec mógł zgłosić propozycję inwestycji, która jego zdaniem powinna zostać zrealizowana w mieście, dzielnicy bądź na osiedlu.

Warunkiem jest ogólnodostępność zgłaszanego projektu dla każdego mieszkańca.

Jeżeli chcesz, aby w ramach budżetu obywatelskiego powstał plac zabaw, możesz zgłosić się do naszej firmy, która pomoże Ci w przygotowaniu projektu. Opieramy się na wytycznych, tak aby projekt spełniał wszystkie oczekiwania wraz z granicą finansową i możliwościami infrastruktury.

Otrzymasz szczegółowy kosztorys oraz plany zagospodarowania terenu. Jako wnioskodawca będziesz musiał wypełnić wniosek a następnie złożyć go w wyznaczonym terminie wraz z otrzymanym od nas projektem oraz kosztorysem.

Warto zaangażować większą społeczność do głosowania, aby zebrać pożądaną liczbę głosów na realizację Twojego pomysłu.

Dlaczego warto wybrać plac zabaw producenta Dr Spil Polska?

Urządzenia Dr Spil Polska cechują się atrakcyjnym wzornictwem i wysoką jakością wykonania. Zawierają harmonijne kształty i ciekawą kolorystykę. Można je stawiać zarówno w otoczeniu naturalnym jak i w terenie zabudowanym.

Zostały zaprojektowane i wyprodukowane z niezwykłą starannością, by zachowały trwałość przez długi okres użytkowania. Podstawowym budulcem jest drewno, przy obróbce którego zastosowano najwyższej jakości, bezpieczne dla środowiska farby i lakiery.

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *