Plac zabaw z atestem

Mając małe dzieci swoją okolicę zaczynasz postrzegać przez pryzmat bezpieczeństwa i użyteczności dla maluchów. Niejednokrotnie zauważasz wtedy, że w Twoim regionie przydałby się nowy plac zabaw z atestem. Tylko co teraz z tym wnioskiem zrobić?

Zgłoś projekt na nowy plac zabaw

Od jakiegoś czasu w budżecie każdej gminy część środków przeznaczona jest na tzw. budżet partycypacyjny. To pieniądze, o których przeznaczeniu decydują mieszkańcy. Jedynym warunkiem jaki musi spełnić inwestycja z niego finansowana jest ogólnodostępność. Plac zabaw z atestem z pewnością to założenie spełnia. Jeżeli faktycznie stwierdziłeś, że Twoim dzieciakom brakuje bezpiecznego miejsca do zabawy porozmawiaj z sąsiadami i przekonaj ich, że nowe place zabaw są potrzebne. Kiedy znajdziesz poparcie wśród okolicznych mieszkańców pozostaje Wam tylko złożyć projekt.

Jak zrobić projekt?

Tym nie musisz się przejmować. Firmy Ludejo i Dr Spil Polska wykonują bezpłatne projekty na plac zabaw z atestem, w których uwzględniają wielkość terenu, podłoże i oczekiwania mieszkańców. Otrzymasz nie tylko plan zagospodarowania terenu ale również kosztorys całej inwestycji. Firma może zaprojektować place zabaw również w określonych kosztach, dzięki czemu nie musimy się martwić, że nasz pomysł zostanie odrzucony ze względu na przekroczenie dostępnego budżetu. Pozostanie Ci już tylko złożyć wniosek i zagłosować za jego poparciem.

Poznaj ofertę

Wybranych producentów

E-mail: biuro@ludejo.pl
Telefon: +32 888 69 90
Strona www: ludejo.pl

Producent drewnianych placów zabaw Ludejo to zabawa w naturalnym otoczeniu, w zgodzie z naturą.

E-mail: spil@spil.pl
Telefon: 722 210 988
Strona www: spil.pl

Dr Spil Polska to czołowy producent placów zabaw, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.