Plac zabaw z atestem

Mając małe dzieci swoją okolicę zaczynasz postrzegać przez pryzmat bezpieczeństwa i użyteczności dla maluchów. Niejednokrotnie zauważasz wtedy, że w Twoim regionie przydałby się nowy plac zabaw z atestem. Tylko co teraz z tym wnioskiem zrobić?

Zgłoś projekt na nowy plac zabaw

Od jakiegoś czasu w budżecie każdej gminy część środków przeznaczona jest na tzw. budżet partycypacyjny. To pieniądze, o których przeznaczeniu decydują mieszkańcy. Jedynym warunkiem jaki musi spełnić inwestycja z niego finansowana jest ogólnodostępność. Plac zabaw z atestem z pewnością to założenie spełnia. Jeżeli faktycznie stwierdziłeś, że Twoim dzieciakom brakuje bezpiecznego miejsca do zabawy porozmawiaj z sąsiadami i przekonaj ich, że nowe place zabaw są potrzebne. Kiedy znajdziesz poparcie wśród okolicznych mieszkańców pozostaje Wam tylko złożyć projekt.

Jak zrobić projekt?

Tym nie musisz się przejmować. Firma Dr Spil Polska wykonuje bezpłatne projekty na plac zabaw z atestem, w których uwzględniają wielkość terenu, podłoże i oczekiwania mieszkańców. Otrzymasz nie tylko plan zagospodarowania terenu ale również kosztorys całej inwestycji. Firma może zaprojektować place zabaw również w określonych kosztach, dzięki czemu nie musimy się martwić, że nasz pomysł zostanie odrzucony ze względu na przekroczenie dostępnego budżetu. Pozostanie Ci już tylko złożyć wniosek i zagłosować za jego poparciem.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *