Dr Spil Polska zapewni w Twojej okolicy niezbędne miejsce do zabawy i spędzania czasu Twoich dzieci w naturalnym otoczeniu. Priorytetem są dla nas bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem oraz świadomość ekologiczna

  • Budżet obywatelski – Twój wpływ na otoczenie
  • Place zabaw w Twoim mieście
  • Jak zgłosić projekt
  • Zajmiemy się stworzeniem projektu

Budżet obywatelski – twój wpływ na otoczenie

Budżet obywatelski to proces, w którym mieszkańcy wybierają nowe projekty i współdecydują o wydatkach publicznych w mieście w perspektywie kolejnego roku budżetowego. To pieniądze, o których przeznaczeniu decydują mieszkańcy.
Jak to działa?
Mieszkańcy zgłaszają propozycje projektów, które urzędnicy analizują pod kątem możliwości realizacji.
Zadania, które pomyślnie przeszły weryfikację biorą udział w  powszechnym  i bezpośrednim głosowaniu.
Projekty, które osiągnęły najlepszy wynik w głosowaniu przeznacza się do realizacji do momentu wyczerpania puli budżetu.

Place zabaw w Twoim mieście

Sam wiesz czego potrzebujesz w swojej okolicy. Place zabaw są idealnym pomysłem, jeśli patrzysz na swoją okolicę przez pryzmat bezpieczeństwa i użyteczności dla dzieci.
Nowoczesne place zabaw Dr Spil Polska dają szansę na prawidłowy rozwój i zapewniają rozwojowe spędzanie czasu Twojego dziecka na świeżym powietrzu.
Place zabaw doskonale wspierają proces integracji społecznej, która jest niezwykle ważna już od najmłodszych lat. Poprzez zabawę na placach zabaw maluchy czują więź z miejscem zamieszkania i mają szansę na budowanie przyjaźni, które niejednokrotnie zaczynają się od wspólnej zabawy.

Jak zgłosić projekt?

Sprawdź, czy w naszej gminie działa budżet obywatelski. Jeśli nie, masz możliwość złożyć swoją propozycję pisemnie w magistracie.
Złóż pisemny wniosek z propozycją projektu. Zazwyczaj musi być on poparty podpisami kilkunastu osób. Formularze zgłoszeniowe z załącznikami dostępne są w magistracie lub za pośrednictwem strony www.

Zajmiemy się stworzeniem projektu

Jeśli zdecydujesz się na zgłoszenie projektu placu zabaw Dr Spil Polska do budżetu obywatelskiego, wykonamy bezpłatny projekt na plac zabaw z atestem wraz z dokładnym kosztorysem całej inwestycji. Nie musisz martwić się, że Twój pomysł zostanie odrzucony ze względu na przekroczenie budżetu. Stworzymy projekt tak, aby zmieścił się w docelowym kapitale. W projekcie uwzględniamy czynniki terenowe wraz z oczekiwaniami mieszkańców.

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *